KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13207061
nr 1320 7061
Akvareller
2 st, Japan, 1900-tal. Signerad. Motivet: 27x14 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:39:36
100 kr
150 kr
200 kr